Taniec dla dorosłych

Disco Fox: sprawdza się na każdej imprezie niezależnie od tego czy jest to dyskoteka, wesele, studniówka czy sylwester. Może być tańczony przez osoby w każdym wieku, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi.
Taniec towarzyski: Nauka tańca towarzyskiego pozwoli poznać różnorodność stylów i technik tanecznych i wyposaży w umiejętności taneczne niezbędne na wszelkich imprezach, weselach, sylwestrze czy balu.
Liczba tańców oraz choreografie dostosowane są do stopnia zaawansowania grupy tanecznej. Jednym z celów nauczania tańców towarzyskich jest również zapoznanie uczestników kursów z podstawowymi regułami tańca w parze. Tradycyjnie taniec towarzyski składa się ze stylu standardowego i latynoamerykańskiego.
Pierwszy taniec: Wasze wesele zbliża się już wielkimi krokami? Do tej pory nie mieliście zbyt wielu okazji, żeby wspólnie zatańczyć walca angielskiego? Czujecie, że przydałoby Wam się kilka lekcji tańca, aby prezentować się na parkiecie pewnie i pięknie? Dobrze trafiliście!

anna